«Якою має бути Церква у ХХI столітті, щоб впливати на суспільство?» − це питання розглянули учасники чергової регіональної конференції служителів, що проходила в Дніпропетровську, Києві та Львові, в березні цього року. Біля 1500 служителів з усієї України стали учасниками конференції.
Тема 1. Учні – люди впливу (Володимир Омельчук)
«На кого ми впливаємо сьогодні? Хто йде за нами? Хто такі учні?» − ці питання порушив Володимир Омельчук, пастор київської церкви «Благодать». Говорячи про те, що учні – це люди впливу, служитель нагадав про важливість постійного практикування в житті двох Христових закликів: «перебувайте» і «впливайте». «Все моє служіння зводиться до нуля , якщо я не зрощую учнів», − наголосив пастор.
Тема 2. Як досягати молодь в сучасному суспільстві (Андрій Корнійчук, Роман Кравчук)
Як впливала перша церква на суспільство – учасники розглянули з пастором рівненської церкви «Благодать» Андрієм Корнійчуком. Першим із п’яти факторів впливу церкви на суспільство є атмосфера в церкві. Рання церква характеризувалась атмосферою радості і сердечної простоти. «Атмосфера Божої любові і благодаті – це один із найбільш затребуваних і один із найбільш відсутніх елементів в нашому суспільстві» − зазначив служитель. Церква зможе впливати, якщо буде торкатися низів суспільства, палко молитися про благовістя, радикально реагувати на гріх і мати місіонерський фокус.
«Єдине, що може вплинути на життя молодої людини, − впевнений Роман Кравчук, керівник молодіжного служіння ВСЦ ЄХБ − це Євангеліє». Але, щоб його донести до людей, треба засвоїти чотири прості уроки з життя Христа. Ісус йшов до людей, звертав увагу на їхні потреби, проявляв милість до кожного, і практично завжди діяв. Молодий служитель побажав, щоб кожен з присутніх застосовував у своєму житті виклик «рятувати людей, взятих на смерть», був готовим виходити із зони комфорту і йти туди, де потребують у нашої допомоги.
Тема 3. Церква, яка вірна в матеріальному служінні (Ігор Бандура, В’ячеслав Нестерук)
Як досягнути фінансової самодостатності в помісних церквах? Як зміните наше матеріальне служіння, для того, щоб збільшити наші можливості для допомоги, служіння і подальшого розвитку? Ці питання порушували наступного дня. Тему розкривали заступники голови ВСЦ ЄХБ Ігор Бандура і В’ячеслав Нестерук. Служителі наголошували на тому, що лише церква, яка вірна у матеріальному служінні, може впливати на суспільство. Якщо ми нічого не маємо – ми ні на кого не впливаємо. Десятина – мінімальний рівень того, що Бог очікує від церкви. Про важливість цієї теми у Біблії йдеться 2500 разів.
Тема 4. Критерії успішності у благовісті (Сергій Мороз)
Якими мають бути критерії успішності в благовісті – запропонував визначити Сергій Мороз, заступник голови братства. Для прикладу, апостол Павло оцінював успішність свого життя за єдиним критерієм − наскільки воно сприяло поширенню Євангелія. Успішне благовістя вимірюється двома складовими – це кількість охрещених і кількість людей, які долучилися до проповіді Євангелія.
Проповідь і молитва Голови ВСЦЄХБ Антонюка В.С. «Життя в час змін – благословення чи прокляття?»
«Нашому сучасному поколінню споживачів потрібні потрясіння» − наголосив у заключній проповіді голова Союзу Валерій Антонюк. Головна думка пастора у тому, що Церква Христова покликана стояти на сторожі часу, щоб правильно розуміти його і бачити Божі плани завтрашнього дня. Служитель поставив за взірець пророка Авакума: «Жити в часи перемін − благословення чи покарання? Відповідь на це питання знайшов для себе Божий пророк Авакум, який жив в час духовного занепаду Ізраїлю. В цей непростий час для служіння пророк шукає Божого і Бог торкається його серця і дає йому найбільше відкриття: “...а праведний житиме вірою своєю” (Ав. 2:4). Бо саме віра є рушійною силою в часи потрясінь, перемін і катастроф. Віра, яка нас, спасає і допомагає жити нею, зміцнює в нашому Господі, щоб ми перемагали».
Всі відео в одному Плейлисті:
Більше інформації про конференцію у Дніпропетровську>>
Більше інформації про конференцію у Києві >>
Більше інформації про конференцію у Львові>>
Дорогі брати, даний ресурс дозволяє нам, служителям, обмінюватися тим матеріалом, який ми використовуємо в нашому служінні. Ми закликаємо вас ділитися тим, що у вас вже є. На даному сайті в розділі Пасторська скарбничка ми можемо викладати ваші проповіді, лекції, інформацію, корисні публікації і т.д. Для цього вам необхідно висилати свій матеріал на адресу адміністратора сайту forum.pastoronline@gmail.com .
На даний момент ви вже можете завантажувати той матеріал, яким поділились пастори.
Дорогі брати, учасники форуму. На даний момент з'явилася нова можливість на сайті. У кінці будь-якої статті або книги, викладеної в розділі "Книги пастора" є можливість залишати свій коментар. Це для того, що б матеріал був не тільки викладено автором, але і відредагований, доповнений, уточнено і т.д. служителями нашого братства.
У Києві відбулася Пасторська конференція
"Наступне покоління в служінні"
У Києві відбулася Пасторська
конференція "5 Сола Реформації"
У Києві відбувся Другий український
місіонерський форум
В Україні відбулися Регіональні конференції
служителів "Церква, яка впливає
на суспільство"
У Києві відбулася Пасторська
конференція "Дисципліна благодаті"